Soft99 Iron Terminator 500 ml Čistič na disky

Soft99 Iron Terminator - reaktívny odstraňovač náletovej hrdze a čistič diskov   Predstavujeme Soft99 Iron Terminator, dokonalé riešenie na boj proti odolným železitým nečistotám na vašom milovanom vozidle. Tento výkonný čistič, vyvinutý špičkovou ..

12,90€
Bez DPH: 10,75€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Soft99     Kód produktu: SOFT10333    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Soft99 Iron Terminator - reaktívny odstraňovač náletovej hrdze a čistič diskov

 

Predstavujeme Soft99 Iron Terminator, dokonalé riešenie na boj proti odolným železitým nečistotám na vašom milovanom vozidle. Tento výkonný čistič, vyvinutý špičkovou technológiou a formulovaný so silným činidlom reagujúcim na železo, bez námahy odstraňuje častice železa z rôznych povrchov.

 

Rozlúčte sa s nevzhľadnými hrdzavými miestami a pripravte sa obnoviť pôvodný lesk vášho vozidla! Soft99 Iron Terminator funguje ako mágia a preniká hlboko do pórov laku vášho auta, diskov kolies a iných kovových povrchov. Sledujte, ako sa rozkladá a rozpúšťa častice železa a zanecháva za sebou čistý povrch.

 

Vďaka užívateľsky prívetivej aplikácii toto revolučné zloženie zaisťuje bezproblémový výsledok. Jednoducho nastriekajte Iron Terminator na požadovanú oblasť a nechajte ho pôsobiť. Jeho pokročilý reakčný mechanizmus rýchlo priľne k náletovým časticiam železa a premení ich do rozpustného stavu, ktorý sa dá ľahko opláchnuť.

 

Soft99 Iron Terminator vyniká nielen pri odstraňovaní železných častíc, ale pôsobí aj ako silný čistič iných bežných nečistôt, ako je brzdový prach a cestná špina. Jeho všestranná povaha ho robí skvelým vybavením v arzenáli každého automobilového nadšenca.

 

Nedovoľte, aby nečistoty zo železa už viac rušili krásu aohrozovali stav vášho vozidla. Využite silu Soft99 Iron Terminator a sledujte, ako bez námahy oživuje a chráni váš drahocenný majetok. Dôverujte značke, ktorá prináša inováciu a kvalitu do každého detailu – Soft99 Iron Terminator je čistič, ktorý si vaše vozidlo zaslúži.

 

Napísať recenziuHodnotenie: