IK Sprayers MULTI TR 1 Professional Sprayer fľaša s rozprašovačom

IK Sprayers MULTI TR 1 Professional Sprayer - fľaša s rozprašovačom Objavte kvalitu a efektivitu s IK Sprayers MULTI TR 1, špičkovým rozprašovačom navrhnutým pre profesionálov aj domácich majstrov. Tent..

12,00€
Bez DPH: 10,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: IK Sprayers     Kód produktu: IK36850    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

IK Sprayers MULTI TR 1 Professional Sprayer - fľaša s rozprašovačom

Objavte kvalitu a efektivitu s IK Sprayers MULTI TR 1, špičkovým rozprašovačom navrhnutým pre profesionálov aj domácich majstrov. Tento všestranný nástroj je ideálny na aplikáciu chemikálií, čistiacich prostriedkov a dezinfekčných roztokov. Vďaka svojej odolnej konštrukcii z vysoko kvalitných materiálov, MULTI TR 1 zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivý výkon.

Ergonomický dizajn s pohodlnou rukoväťou a ľahkou manipuláciou zabezpečuje komfort aj pri dlhodobom používaní. S objemom 1 liter je ideálny na pokrytie väčších plôch bez potreby častého doplňovania. Špeciálne tesnenia a trysky sú navrhnuté tak, aby odolávali agresívnym látkam, čo zaručuje bezpečnosť a efektívnosť. Nastaviteľná tryska umožňuje presné nastavenie rozstrekovania, od jemnej hmly po silný prúd, podľa aktuálnych potrieb.

Vďaka svojej univerzálnosti je MULTI TR 1 ideálny pre rôzne aplikácie, od záhradníctva, cez upratovanie, až po profesionálnu dezinfekciu. Investujte do kvality s IK Sprayers MULTI TR 1 a zabezpečte si spoľahlivého pomocníka na každý deň. Objednajte si svoj IK Sprayers MULTI TR 1 ešte dnes a zažite rozdiel v efektivite a jednoduchosti použitia. Tento rozprašovač je nepostrádateľný nástroj pre každého, kto hľadá kvalitu a spoľahlivosť.

Napísať recenziuHodnotenie: