IK Sprayers MULTI PRO 2 Professional Sprayer tlaková fľaša s rozprašovačom

IK Sprayers MULTI PRO 2 Professional Sprayer - tlaková fľaša s rozprašovačom Objavte IK Sprayers MULTI PRO 2, vrchol inovácie v oblasti ručných postrekovačov, ideálny pre profesionálne použitie v rôznych..

34,45€
Bez DPH: 28,71€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: IK Sprayers     Kód produktu: IK36847    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

IK Sprayers MULTI PRO 2 Professional Sprayer - tlaková fľaša s rozprašovačom

Objavte IK Sprayers MULTI PRO 2, vrchol inovácie v oblasti ručných postrekovačov, ideálny pre profesionálne použitie v rôznych odvetviach. Táto viacúčelová tlaková fľaša s rozprašovačom je navrhnutá pre maximálnu odolnosť a výkon, čo z neho robí neoceniteľný nástroj pre rôzne práce.

MULTI PRO 2 vyniká svojou robustnou konštrukciou a vysokokvalitnými materiálmi, ktoré zaručujú dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Jeho kapacita 1,5 litra je ideálna pre efektívne postrekovanie veľkých plôch bez nutnosti častého dopĺňania. Ergonomický dizajn a nastaviteľná tryska umožňujú presné a pohodlné ovládanie, čo zaručuje optimálnu distribúciu postrekovanej látky.

Tlaková fľaša IK Sprayers MULTI PRO 2 je kompatibilná so širokým spektrom chemikálií, vrátane kyselín a alkalických roztokov, čím sa stáva univerzálnym riešením pre rôzne aplikácie. Bezpečnostný ventil a priehľadná nádoba s odmerkou poskytujú dodatočný komfort a bezpečnosť pri práci.

Vyberte si IK Sprayers MULTI PRO 2 pre dokonalý výkon a spoľahlivosť, nech už pracujete na detailongovom projekte, alebo pri čistení v domácnosti. Posuňte svoje pracovné procesy na novú úroveň s týmto špičkovým postrekovačom, ktorý prináša profesionálne výsledky pri každom použití.

Napísať recenziuHodnotenie: