IK Sprayers FOAM 1.5 Professional Sprayer ručný tlakový napeňovač

IK Sprayers FOAM 1.5 Professional Sprayer - ručný tlakový napeňovač Predstavujeme revolučný IK Sprayers FOAM 1.5 - profesionálny nástroj pre čistenie a aplikáciu rôznych čistiacich prostriedk..

33,65€
Bez DPH: 28,04€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: IK Sprayers     Kód produktu: IK36842    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

IK Sprayers FOAM 1.5 Professional Sprayer - ručný tlakový napeňovač

Predstavujeme revolučný IK Sprayers FOAM 1.5 - profesionálny nástroj pre čistenie a aplikáciu rôznych čistiacich prostriedkov s úžasnou presnosťou. S nádržkou s objemom 1.5 litra vytvoríte hustú, stabilnú vrstvu peny, ktorá dokonale obalí povrchy a zabezpečí efektívne čistenie alebo aplikáciu čistiacich prostriedkov.

Nádržka IK Sprayers FOAM 1.5 je navrhnutá s dôrazom na praktické použitie a výkon a výdrž. Je vyrobená z kvalitného materiálu odolného voči chemikáliám a bežnému mechanickému poškodeniu, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku. Ľahko sa ovláda jedným stlačením spúšte, čo uľahčuje prácu aj menej skúseným používateľom.

IK Sprayers FOAM 1.5 je ideálny pre použitie ako v domácnosti, na záhrade alebo v priemyselnom prostredí tak aj pri umývaní vozidiel. Jeho unikátny dizajn umožňuje presné dávkovanie peny podľa potreby, čím šetríte čas aj prostriedky. Okrem toho je jednoduchý na čistenie a údržbu, čo ho robí skvelým nástrojom pre každého, kto dbá na čistotu a účinnosť.

Investujte do kvalitného nástroja na čistienie a aplikáciu, ktorý ušetrí čas a zlepší výsledky práce. Objednajte si IK Sprayers FOAM 1.5 ešte dnes a získajte maximálnu efektivitu a profesionálny výkon pri všetkých detailingových úlohách.

Napísať recenziuHodnotenie: