Gyeon Q²M PPF Renew 1000 ml leštiaca pasta na PPF fólie

Gyeon Q2M PPF Renew - Pokročilá leštiaca pasta na obnovenie lesku vašej PPF fólie Obnovte lesk svojej PPF fólie pomocou Gyeon Q2M PPF Renew , pokročilej leštiacej pasty špeciálne navrhnutej na obnovenie vlastností a lesku vašej ochrannej fóli..

67,00€
Bez DPH: 55,83€
Dostupnosť: Na objednávku
Výrobca: Gyeon     Kód produktu: GY33271    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Gyeon Q2M PPF Renew - Pokročilá leštiaca pasta na obnovenie lesku vašej PPF fólie

Obnovte lesk svojej PPF fólie pomocou Gyeon Q2M PPF Renew , pokročilej leštiacej pasty špeciálne navrhnutej na obnovenie vlastností a lesku vašej ochrannej fólie na lak. Jej výnimočné zloženie bez námahy odstraňuje ľahké defekty a zanecháva vaše vozidlo v bezchybnom stave.

 

Gyeon Q2M PPF Renew , vyrobená s precíznosťou a odbornosťou, je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú vdýchnuť svojmu PPF filmu nový život. Inovatívne zložky usilovne pracujú na odstraňovaní nedokonalostí, ako sú stopy po umývaní, ľahké škrabance a vodné škvrny. Vďaka dôkladnému pracovnému procesu táto leštiaca pasta zabezpečí, že sa vašej PPF fólii vráti jej pôvodný lesk, čím sa prinavráti vzhľad Vášho vozidla do stavu hodného výstavneho showroomu.

 

Neuspokojte sa s nevýrazným vzhľadom svojho cenného majetku. S prípravkom Gyeon Q2M PPF Renew môžete bez obáv obnoviť lesk ochrannej fólie laku vášho vozidla a zvýšiť jeho celkový estetický vzhľad. Táto pokročilá leštiaca pasta ponúka pozoruhodné výsledky a nezanecháva za sebou žiadne stopy po defektoch.

 

Vyskúšajte silu profesionálnej renovácie v pohodlí vlastnej garáže. Gyeon Q2M PPF Renew je užívateľsky prívetivý, takže je vhodný pre nadšencov aj profesionálov. Jeho jednoduchý proces aplikácie zaručuje, že dosiahnete vynikajúce výsledky bez akýchkoľvek ťažkostí.

 

Investujte do starostlivosti a údržby svojej fólie PPF s prípravkom Gyeon Q2M PPF Renew . Odhaľte jej skutočný potenciál a staňte sa svedkom toho, ako vaše vozidlo opäť získa svoj očarujúci lesk a všade kam pôjdete sa sa za vami budú otáčať. Dôverujte tejto výnimočnej leštiacej paste, ktorá vám poskytne jedinečný výkon a vyzdvihne to najlepšie z vašej ochrannej PPF fólie.

 

NÁŠ TIP: Po leštení na fóliu naneste vrstvu Q2 CanCoat EVO alebo Q PPF .Napísať recenziuHodnotenie: