Gyeon Q²M PPF Maintain 1000 ml SiO2 Oživovací detailer na PPF fólie

Gyeon Q2M PPF Maintain - Dokonalý prostriedok na zvýšenie lesku PPF fólie Zvýšte lesk svojej PPF fólie pomocou detaileru na zvýšenie lesku PPF fólie  Gyeon Q2M PPF Maintain . Tento výrobok, navrhnutý špeciálne pre fóliu PPF obnovuje a prehlbu..

50,55€
Bez DPH: 42,13€
Dostupnosť: Na objednávku
Výrobca: Gyeon     Kód produktu: GY33663    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Gyeon Q2M PPF Maintain - Dokonalý prostriedok na zvýšenie lesku PPF fólie

Zvýšte lesk svojej PPF fólie pomocou detaileru na zvýšenie lesku PPF fólie  Gyeon Q2M PPF Maintain . Tento výrobok, navrhnutý špeciálne pre fóliu PPF obnovuje a prehlbuje lesk, čím dodáva vášmu vozidlu úžasný vzhľad, ktorý na cestách vzbudí pozornosť.

 

Okrem zvýšenia lesku zároveň obnovuje aj hydrofóbne vlastnosti vašej fólie PPF. Rozlúčte sa s vodnými škvrnami a privítajte povrch, ktorý bez námahy odpudzuje vodu. To pomáha pri zachovaní nedotknutého vzhľadu vášho vozidla aj v daždivých alebo zasnežených podmienkach.

 

Gyeon Q2M PPF Maintain je viac než len prostriedok na zvýšenie lesku. Je to produkt, ktorý udržiava vašu PPF fóliu v skvelej kondícii, predlžuje jej životnosť a predlžuje životnosť jej vlastností. Pravidelným používaním môžete zabezpečiť, aby vaša investícia do fólie PPF zostala neohrozená po celé roky.

 

Tento detailer, ktorý sa ľahko používa a rýchlo aplikuje, je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého nadšenca pre autá alebo profesionálneho detailera. Jeho pokročilé zloženie prináša výnimočné výsledky s minimálnym úsilím. Jednoducho ho nastriekajte na povrch, jemne zotrite a sledujte, ako vaša fólia PPF opäť ožíva.

 

Vyberte si prípravok Gyeon Q2M PPF Maintain , ktorý nielen zvýši lesk vašej PPF fólie, ale aj ochráni a zachová jej hydrofóbne vlastnosti. Doprajte svojmu vozidlu dokonalý lesk, ktorý si zaslúži.Napísať recenziuHodnotenie: