Gyeon Q²M InteriorDetailer 4000 ml Interiérový detailer

Gyeon Q²M InteriorDetailer - čistič interiérových povrchov Oživte interiér vášho vozidla s revolučným Gyeon Q²M InteriorDetailer. Tento vysoko účinný sprej je navrhnutý tak, aby vám poskytol ..

69,80€
Bez DPH: 58,17€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Gyeon     Kód produktu: GY38486    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Gyeon Q²M InteriorDetailer - čistič interiérových povrchov

Oživte interiér vášho vozidla s revolučným Gyeon Q²M InteriorDetailer. Tento vysoko účinný sprej je navrhnutý tak, aby vám poskytol dokonalú kombináciu vysokoúčinného čistenia a jednoduchej aplikácie. S jeho pokročilými technológiami odstraňuje nečistoty a prach, zanechávajúc za sebou bezchybný povrch.

Jeho jedinečná formula, obsahujúca zložky na alkoholovej báze, bezpčne odstraňuje väčšinu organických nečistoôt, ktoré sa často objavujú na interiérových povrchoch. Zanechá tak za sebou čistý "fresh" vzhľad, je tak vhodný na pravidelnú údržbu.

Svojou jednoduchou aplikáciou Gyeon Q²M InteriorDetailer umožňuje rýchle a efektívne čistenie a ošetrovanie interiéru. Je vhodný pre všetky typy interiérových povrchov vrátane kože, plastov a gumy. Buďte pyšní na čistotu a krásu svojho vozidla s Gyeon Q²M Interior Detailer, spoľahlivým spoločníkom pre váš automobilový interiér.

Napísať recenziuHodnotenie: