Fresso Air Perfume Snow Pearl 50 ml parfém do auta

Fresso Air Perfume Snow Pearl - parfém do interiéru Fresso Air Perfume Snow Pearl - vôňa, ktorá prináša do tvojho života čistotu a nevinnosť snehovo bielých perál. Tento exkluzívny parfém do in..

9,60€
Bez DPH: 8,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Fresso     Kód produktu: FR38336    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Fresso Air Perfume Snow Pearl - parfém do interiéru

Fresso Air Perfume Snow Pearl - vôňa, ktorá prináša do tvojho života čistotu a nevinnosť snehovo bielých perál. Tento exkluzívny parfém do interiéru je dokonalou kombináciou osviežujúcich a jemných tónov, ktoré vás vtiahnu do sveta elegance a štýlu.

Otvorte sviežu explóziu citrusových nôt, doplnenú o príjemný závan bergamotu. Srdcové tóny parfému Fresso Air Perfume Snow Pearl zahŕňajú nádhernú esenciu bielych kvetov, ktorá dodáva vôni svoju nezameniteľnú jemnosť. Základná vrstva obsahuje subtilné drevené tóny, ktoré vytvárajú dlhotrvajúcu a príjemnú stopu.

Balené v štýlovom flakóne s elegantným dizajnom, Fresso Air Perfume Snow Pearl je nielen voňavým doplnkom, ale aj luxusným prírastkom do vašej zbierky autokozmetiky. Jeho lahodná a unikátna aróma je vhodná pre každodenné použitie, či už sa vidáte na cestu do kancelárie, na stretnute s priateľmi alebo na romantický večer.

Fresso Air Perfume Snow Pearl je viac než len parfém - je to výraz vašej osobnosti a štýlu. Ponorte sa do sveta zimného lesku s touto vôňou, ktorá necháva za sebou stopu jemnej elegancie a neodolateľného pôvabu. Objavte krásu v každom momente s Fresso Air Perfume Snow Pearl.

Napísať recenziuHodnotenie: