Fresso Air Perfume Signature Man 50 ml parfém do auta

Fresso Air Perfume Signature Man - parfém do interiéru Fresso Air Perfume Signature Man - vôňa pre muža, ktorý si zakladá na svojej jedinečnej osobnosti a štýle. Tento parfém ponúka neuveriteľný..

9,60€
Bez DPH: 8,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Fresso     Kód produktu: FR38330    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Fresso Air Perfume Signature Man - parfém do interiéru

Fresso Air Perfume Signature Man - vôňa pre muža, ktorý si zakladá na svojej jedinečnej osobnosti a štýle. Tento parfém ponúka neuveriteľný zážitok spojením výrazných drevených tónov, sviežich citrusov a korenistých akordov. Otvorte flakón a pustite sa na cestu s výnimočnou a zmyselnou atmosférou.

Na začiatku vás osloví energiou citrónu a bergamotu, vytvárajúc živý a dynamický prvotný dojem. Srdcové tóny zahŕňajú výrazné korenené akordy a aromatickú šalviu, čo dodáva vôni jej charakteristickú hĺbku. Záverečné drevené tóny santalového dreva a pačuli poskytujú parfému Signature Man jeho nezameniteľnú a dlhotrvajúcu stopu.

Fresso Air Perfume Signature Man nie je len vôňa, je to podpis mužstva a sebavedomia. V elegantnom flakóne sa skrýva výrazná esencia, ktorá zdôrazňuje váš individuálny štýl. Prejdite na novú úroveň osobnej vône s týmto parfémom, ktorý vám aj vo vašom automobile poskytuje pocit sebavedomie a jedinečný výraz vašej mužnosti.

Napísať recenziuHodnotenie: