Fresso Air Perfume Paradise Spark 50 ml parfém do auta

Fresso Air Perfume Paradise Spark - parfém do interiéru Fresso Air Perfume Paradise Spark je vôňa, ktorá vás zavedie do rajského sveta sviežosti a exotiky. Tento parfém je dokonalou kombináciou ..

9,60€
Bez DPH: 8,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Fresso     Kód produktu: FR38332    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Fresso Air Perfume Paradise Spark - parfém do interiéru

Fresso Air Perfume Paradise Spark je vôňa, ktorá vás zavedie do rajského sveta sviežosti a exotiky. Tento parfém je dokonalou kombináciou osviežujúcich tónov a jemných kvetinových akordov, ktoré vytvárajú nezabudnuteľný zážitok pre každú cestu.

Otvorte svoje zmysly sviežou explóziou citrusových plodov, ktorá vytvára energický a revitalizačný dojem. Srdcové tóny zahŕňajú exotické kvety, ktoré dodávajú vôni svoju nezameniteľnú šťavnatosť a pikantný charakter. Záverečné drevené a vanilkové tóny vytvárajú hlboký a zmyselný základ, ktorý trvá dlhé hodiny.

Parfém je vkusne balený v luxusnom flakóne s dizajnom, ktorý odráža rajskú atmosféru. Fresso Air Perfume Paradise Spark nie je len vôňa, je to cestovanie do tropického raja, kde sa stretáva sviežosť s exotikou. Oslovte svoje vnútro s touto unikátnou vôňou, ktorá vytvára atmosféru nebeskej krásy a príjemného uvoľnenia. Buďte v súlade s prírodou a očarujte svet s Fresso Air Perfume Paradise Spark.

Napísať recenziuHodnotenie: