Fresso Air Perfume Magnetic Style 50 ml parfém do auta

Fresso Air Perfume Magnetic Style - parfém do interiéru Fresso Air Perfume Magnetic Style - vôňa pre jedinečné osobnosti, ktoré sa radi odlišujú od davu. Tento parfém je zosobnením neodolateľnéh..

9,60€
Bez DPH: 8,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Fresso     Kód produktu: FR38333    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Fresso Air Perfume Magnetic Style - parfém do interiéru

Fresso Air Perfume Magnetic Style - vôňa pre jedinečné osobnosti, ktoré sa radi odlišujú od davu. Tento parfém je zosobnením neodolateľného štýlu a magnetizmu, ktoré vytvárajú nezameniteľný atmosféru kamkoľvek idete. Otvorte sa príjemným tónom citrusových plodov, ktoré vytvárajú osviežujúci základ pre túto pôsobivú kompozíciu.

Srdce vône Fresso Air Perfume Magnetic Style rozvíja rozmanitosť jemných kvetinových akordov, čo dodáva parfému rafinovanú a zmyselnú atmosféru. Záverečné tóny zahŕňajú hlboké drevené a pikantné tóny, ktoré podčiarkujú jedinečný štýl a sebavedomie.

Elegantný flakón s moderným dizajnom nielenže obaluje túto jedinečnú vôňu, ale aj zdôrazňuje jej luxusný charakter. Fresso Air Perfume Magnetic Style je viac než len parfém - je to výraz vášho magnetického štýlu a výnimočnosti. Doprajte si výnimočný zážitok a nechajte svoju osobnosť žiariť s touto nezabudnuteľnou vôňou, ktorá púta pozornosť a očarí každého.

Napísať recenziuHodnotenie: