Fresso Air Perfume Gentleman 50 ml parfém do auta

Fresso Air Perfume Gentleman - parfém do interiéru Fresso Air Perfume Gentleman je vôňa pre moderného muža, ktorý si váži eleganciu a sofistikovanosť. S týmto exkluzívnym parfémom do interéru zí..

9,60€
Bez DPH: 8,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Fresso     Kód produktu: FR38329    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Fresso Air Perfume Gentleman - parfém do interiéru

Fresso Air Perfume Gentleman je vôňa pre moderného muža, ktorý si váži eleganciu a sofistikovanosť. S týmto exkluzívnym parfémom do interéru získate nie len neodolateľný osobný štýl, ale aj silnú atmosféru, ktorá bude trvať. Harmonická kombinácia prírodných esencií vytvára unikátnu vôňu, ktorá zdôrazňuje individualitu a sebavedomie.

Fresso Air Perfume Gentleman sa otvára osviežujúcimi tónmi citrusových plodov, ktoré postupne prechádzajú do jemnejších nôt kvetov a základných tónov dreva. Táto dobre vyvážená kompozícia prináša prvotriedny zážitok z vône, ktorá vyvoláva pocit luxusu a elegancie.

Okrem pôsobivej arómy je Fresso Air Perfume Gentleman tiež balený v štýlovom a praktickom flakóne, ktorý sa ľahko zmestí do tašky, vrecka alebo priehradky. Jeho kompaktný dizajn robí z tohto parfému ideálneho spoločníka pre každý deň, či už cestujete do práce, na rande alebo na spoločenskú udalosť.

Investujte do svojho osobného štýlu a nechajte Fresso Air Perfume Gentleman hovoriť za vás. Táto vôňa vyjadruje životný štýl mužov, ktorí si uvedomujú svoju hodnotu a neboja sa ju prejaviť prostredníctvom svojho jedinečného vôňového podpisu aj v interiéri svojho vozidla. Objavte nový rozmer mužskej elegancie s Fresso Air Perfume Gentleman.

Napísať recenziuHodnotenie: