Gyeon Q²M Foam 4000 ml aktívna pena

Gyeon Q2M FoamGyeon Q2M Foam  je inovovaná hustá aktívna pena vhodná pre všetky typy povrchov a na údržbu vozidiel ošetrených rôznymi ochranami.  Nová receptúra z ​​roku 2021 zaručuje oproti pôvodnej receptúre oveľa dlhšiu výdrž a zvýšenú efektivitu...

54,55€
Bez DPH: 45,46€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Gyeon     Kód produktu: GY35065    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Gyeon Q2M Foam

Gyeon Q2M Foam  je inovovaná hustá aktívna pena vhodná pre všetky typy povrchov a na údržbu vozidiel ošetrených rôznymi ochranami. 

 

Nová receptúra z ​​roku 2021 zaručuje oproti pôvodnej receptúre oveľa dlhšiu výdrž a zvýšenú efektivitu.

 

Silná a hustá pena je základom kvalitného preumytia auta. Q²M Foam vytvára veľmi silnú a hustú penu, ktorá sa lepí na špinavé plochy a tým rozpúšťa nečistoty a špinu.

Predumývanie je veľmi dôležité pre zachovanie čo najlepšieho vizuálneho efektu najmä pri vozidlách, ktoré boli leštené. Q²M Foam zaisťuje vysoko účinný prvý krok v procese čistenia.

Týmto krokom odstrániš čo najväčšie množstvo hrubších nečistôt. Čistenie následne dokončíš pri umývaní s rukavicou a šampónom.

 

Pred použitím treba zriediť Q2M Foam vodou. V závislosti na tom, ako je tvoje auto špinavé, môžeš riediť Q²M Foam od 1:5 do 1:15.

Nikdy nepracuj na priamom slnku a nenechaj Q²M Foam zaschnúť na povrchu. Nechaj ho pôsobiť aspoň 1 minútu a opláchnite vapkou.

 

Odporúčaná spotreba: 50 ml / vozidlo

Bezpečný pre nanesené ochrany a všetky povrchy.

Q²M Foam poskytuje možnosť bezdotykového umývania aj v domácom prostredí. Rozpúšťa špinu a nečistoty z vozovky. Nielen že je úplne bezpečná pre vaše ochrany, ale aj pre všetky povrchy. Bezpečne ju možeš použiť na leštené časti alebo vonkajšie plasty.

 

Napísať recenziuHodnotenie: