Gyeon Q²M Bug&Grime 1000 ml odstraňovač hmyzu

Gyeon Q2M Bug&GrimeQ²M Bug&Grime je silný a veľmi účinný prípravok na predumývanie, odstraňovanie hmyzu, chrobákov a špiny. Rozpúšťa nečistoty a následne zaisťuje bezpečné umývanie bez škrabancov. Gyeon Bug&Grime je moderný prípravok na účinné odstrá..

17,95€
Bez DPH: 14,96€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Gyeon     Kód produktu: GY26769    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Gyeon Q2M Bug&Grime

Q²M Bug&Grime je silný a veľmi účinný prípravok na predumývanie, odstraňovanie hmyzu, chrobákov a špiny. Rozpúšťa nečistoty a následne zaisťuje bezpečné umývanie bez škrabancov.

 

Gyeon Bug&Grime je moderný prípravok na účinné odstránenie hrubších nečistôt, hmyzu a cestnej špiny.

 

Čo to v preklade znamená?

Gyeon Bug&Grime rozpustí usadené nečisoty a hmyz a ty ich jednoducho opláchneš. Týmto krokom bezpečne odstránišväčšinu nečistôt bez porušenia voskov, sealentov alebo keramiky. Lak bude pripravený na kontaktné umývanie šampónom a rukavicou. Z našich skúseností bude stačiť jedna aplikácia na odstránenie väčšiny špiny a usadenín.

 

Predumývač Gyeon Bug&Grime je úplne ideálny aj na zimné mesiace, keď nemáš čas a chuť umývať auto. Stači, keď nastriekaš produkt a opláchneš.

Nezanedbávaj preumývanie a minimalizuješ tvorbu nových škrabancov

Nechceme nové škrabance! Ak s nami súhlasíš, tak dokonalé predumytie by si nemal zanedbať. O čo viac nečitôt odstrániš v prvej fáze o to bezpečnejšie bude umývanie so šampónom. Nebudeš totiž škriabať lak hrubými nečitotami. Ak zvolíš aj kvalitný šampón a umývaciu rukavicu, tak máš vyhraté.

Overené a bezpečné pomôcky na umývanie nájdeš TU

 

NÁŠ TIP: Po každej letnej večernej jazde použi Bug&Grime, pracuje rýchlo, efektívne, neodstrániš si ochranu a auto bude stále čisté. 

 

Návod na použitie

Nastiekaj Q²M Bug&Grime na studený lak, nikdy neaplikuj na priamom slnku alebo na teplom aute. Nechaj chvíľu pôsobiť a poriadne opláchni. Nikdy nenechaj výrobok zaschnúť.

SPOTREBA: 80-150ml / auto
HODNOTA PH: 9

Napísať recenziuHodnotenie: