Gyeon Q²M Bathe+ 4000 ml Autošampón

GYEON Q2M BATHE+ AUTOŠAMPÓN SO SIO2Gyeon Q2M Bathe+ je revolučný autošampón s obsahom SiO2. V jednom kroku dokonale čistí a zároveň dodáva karosérii dlhotrvajúcu ochranu na báze kremíku. Gyeon Q2M Bathe+ je úplne prvý kremičitý autošampón na svete, k..

134,05€
Bez DPH: 111,71€
Dostupnosť: Na objednávku
Výrobca: Gyeon     Kód produktu: GY36375    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

GYEON Q2M BATHE+ AUTOŠAMPÓN SO SIO2

Gyeon Q2M Bathe+ je revolučný autošampón s obsahom SiO2. V jednom kroku dokonale čistí a zároveň dodáva karosérii dlhotrvajúcu ochranu na báze kremíku.

 

Gyeon Q2M Bathe+ je úplne prvý kremičitý autošampón na svete, ktorý je zároveň aj PH neutrálny. Už pri rýchlom umývaní vytvorí silnú hydrofóbnu vrstvu, ktorá vydrží až 8 týždňov! Šampón má okamžitý účinok a ty si budeš užívať perfektný odvod vody. Nečistoty sa budú menej usadzovať na karosérii a tým si výrazne oddiališ ďalšie umývanie. Ušetríš si čas a samorejme peniaze.

Toto nie je šampón s voskom, BATHE+ je plnohodnotná ochrana karosérie na niekoľko týždňov

Pri autošampónoch je veľmi dôležitá aj lubricita. Gyeon pri Bathe+ myslel aj na toto. Umývacia rukavica sa bude s ľahkosťou šmýkať po laku. Lubricita nedovolí, aby sa ti rukavica zadŕhala na povrchu. Umývanie sa stáva úplne bezpečné a tým sa napĺňa naše heslo “NECHCEME NOVÉ ŠKRABANCE”!

 

Gyeon Bathe+ je revolučný produkt na umývanie. Možeš ho bezpečne použiť na úplne všetky povrchy, vrátane laku, skiel, diskov a plastov. Pokial nemáš auto ochránené keramikou, získaš plnohodnotnú ochranu karosérie. Ak už na aute keramiku máš, tak ju výrazne posilníš a predĺžiš jej životnosť.

Pokial nemáš keramiku, ale prírodný vosk alebo sealant, Bathe+ je tiež pre teba úplne vhodný. Posilníš ochranu a zvýšiš lesk.

 

Návod na použitie

Máš na výber 3 spôsoby aplikácie

  • Zrieď ho vo vedre s vodou a použi ako klasický šampón
  • Nastriekaj na auto pomocou napěnovača
  • Jednoducho rozotri na mokrý a čistý povrch mikrovláknovou umývacou rukavicou

 

Odporúčame ti použiť 15 – 20 ml produktu na jedno auto. Riedenie je až 1:500, čiže do 10L vedra ti bude stačiť tých 20 ml.

Použi mikrovláknovú umývaciu rukavicu (po použití ju doma poriadne vypláchni alebo vyper)

Karosériu po umytí dôkladne opláchni a vysuš. Kvalitné sušiace uteráky nájdeš TU

 

NÁŠ TIP: Je to skôr upozornenie. Pracuj vždy na chladnom laku a nikdy na priamom slnku. Nikdy nenechaj šampón uschnúť na karosérii.

Napísať recenziuHodnotenie: