Gyeon Q²M Bathe+ 400 ml Autošampón

GYEON Q2M BATHE+ AUTOŠAMPÓN SO SIO2 Gyeon Q2M Bathe+ je revolučný autošampón s obsahom SiO2. V jednom kroku dokonale čistí a zároveň dodáva karosérii dlhotrvajúcu ochranu na báze SiO2.   Gyeon Q2M Bathe+ je úplne prvý kremičitý autošampón na sve..

17,60€
Bez DPH: 14,67€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Gyeon     Kód produktu: GY25955    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

GYEON Q2M BATHE+ AUTOŠAMPÓN SO SIO2

Gyeon Q2M Bathe+ je revolučný autošampón s obsahom SiO2. V jednom kroku dokonale čistí a zároveň dodáva karosérii dlhotrvajúcu ochranu na báze SiO2.

 

Gyeon Q2M Bathe+ je úplne prvý kremičitý autošampón na svete, ktorý je zároveň aj  PH neutrálny . Už pri rýchlom umývaní vytvorí silnú hydrofóbnu vrstvu, ktorá vydrží  až 8 týždňov ! Šampón má  okamžitý účinok  a ty si budeš užívať perfektný odvod vody. Nečistoty sa budú menej usadzovať na karosérii a tým si výrazne oddiališ ďalšie umývanie. Ušetríš si čas a samorejme peniaze.

Toto nie je šampón s voskom, BATHE+ je plnohodnotná ochrana karosérie na niekoľko týždňov

Pri autošampónoch je veľmi dôležitá aj  lubricita . Gyeon pri Bathe+ myslel aj na toto.  Umývacia rukavica  sa bude s ľahkosťou šmýkať po laku. Lubricita nedovolí, aby sa ti rukavica zadŕhala na povrchu. Umývanie sa stáva  úplne bezpečné  a tým sa napĺňa naše heslo  “NECHCEME NOVÉ ŠKRABANCE” !

 

Gyeon Q2M Bathe+ je revolučný produkt na umývanie. Možeš ho bezpečne použiť  na úplne všetky povrchy , vrátane laku, skiel, diskov a plastov. Pokial nemáš auto ochránené keramikou,  získaš  plnohodnotnú ochranu karosérie. Ak už na aute keramiku máš, tak ju  výrazne posilníš a predĺžiš  jej životnosť.

Pokial nemáš keramiku, ale  prírodný vosk alebo sealant , Bathe+ je tiež pre teba úplne vhodný.  Posilníš ochranu a zvýšiš lesk .

 

Návod na použitie

Máš na výber  3 spôsoby aplikácie

  • Zrieď ho vo  vedre  s vodou a použi ako klasický šampón
  • Nastriekaj na auto pomocou napěnovača
  • Jednoducho rozotri na mokrý a čistý povrch mikrovláknovou umývacou rukavicou

 

Odporúčame ti použiť 15 – 20 ml produktu na jedno auto. Riedenie je až 1:500, čiže do 10L vedra ti bude stačiť tých 20 ml.

Použi mikrovláknovú  umývaciu rukavicu (po použití ju doma poriadne vypláchni alebo vyper).

Karosériu po umytí dôkladne opláchni a vysuš. Kvalitné sušiace uteráky nájdeš  TU

 

NÁŠ TIP:  Je to skôr upozornenie. Pracuj vždy na chladnom laku a nikdy na priamom slnku. Nikdy nenechaj šampón uschnúť na karosérii.

Napísať recenziuHodnotenie: