Gyeon Q²M Bathe 1000 ml Autošampón

GYEON Q2M BATHE PH NEUTRÁLNY AUTOŠAMPÓNGyeon Q2M Bathe je silne koncentrovaný, PH neutrálny autošampón vhodný na umývanie aut, ochránených akoukoľvek ochranou.Gyeon Q2M Bathe, rovnako ako všetky produkty od Gyeonu, je vysoko koncentrovaný, čo z neho ..

20,75€
Bez DPH: 17,29€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Gyeon     Kód produktu: GY25952    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

GYEON Q2M BATHE PH NEUTRÁLNY AUTOŠAMPÓN

Gyeon Q2M Bathe je silne koncentrovaný, PH neutrálny autošampón vhodný na umývanie aut, ochránených akoukoľvek ochranou.

Gyeon Q2M Bathe, rovnako ako všetky produkty od Gyeonu, je vysoko koncentrovaný, čo z neho robí veľmi efektívny produkt na pravidelné umývanie. Hustý gél sa ľahko rozpúšťa vo vode a má veľmi príjemnú vôňu, ktorá pripomína vôňu Q2M Cure (detailer s SiO2). Obrovskou výhodou je naozj hustá a bohatá pena.

Gyeon BATHE je autošampón, ktorý potrebuješ a ktorý si zamiluješ

 

Vedel si, že až 90% poškodení laku vzníka nesprávnym umývanim? Ak si to doteraz zanedbával, alebo si presne nevedel, ako správne umyť auto, tak tu je článok presne PRE TEBA!

 

Umývanie dvojvedrovou metódou, kvalitná a mäkká rukavica a dobrá wapka ti čiastočne pomôžu bezpečne umyť auto. Stále si ale myslíme, že najdôležitejšou časťou tohto procesu je šampón s vysokou lubricitou. Lubricita zvyšuje hladkosť a výrazne podporuje kĺzanie umývacej rukavice po karosérii. Čím väčšia je lubrikačná schopnosť o to viac si schopný minimalizovať tvorbu nových škrabancov.

 

Veci na umývanie a sušenie si vyberieš TU

 

Gyeon Q2M Bathe sa radí medzi špičku medzi šampónmi. Má silnú čistiacu schopnosť, ktorá rýchlo rozpúšťa aj tie najzažratejšie nečistoty. Na druhej strane je dostatočne jemný, aby ti nepoškodil vrstvu vosku, sealante alebo keramiky. Vďaka PH neutrálneu zloženiu je úplne bezpečný aj citlivé povrchy, ako sú nikel, chrómované alebo vysoko leštené časti tvojho auta.

Návod na použitie

Odporúčame ti použiť 15 – 20 ml produktu na jedno auto. Riedenie je až 1:500, čiže do 10L vedra ti bude stačiť tých 20 ml.

Použi mikrovláknovú umývaciu rukavicu (po použití ju doma poriadne vypláchni alebo vyper)

Karosériu po umytí dôkladne opláchni a vysuš. Kvalitné sušiace uteráky nájdeš TU

 

NÁŠ TIP: Je to skôr upozornenie. Pracuj vždy na chladnom laku a nikdy na priamom slnku. Nikdy nenechaj šampón uschnúť na karosérii.

Napísať recenziuHodnotenie: