Auto Finesse Lather 500 ml autošampón

Auto Finesse Lather Car Shampoo Auto Finesse Lather je vysoko koncentrovaný, PH neutrálny autošampón šetrný k voskom a naneseným ochranám, vhodný aj na matné laky. NEOBSAHUJE VOSK. Bezpečný umývací proces je najdôležitejšou časťou pri práci detailera..

16,00€
Bez DPH: 13,33€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF26221    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Auto Finesse Lather Car Shampoo

 

Auto Finesse Lather je vysoko koncentrovaný, PH neutrálny autošampón šetrný k voskom a naneseným ochranám, vhodný aj na matné laky. NEOBSAHUJE VOSK.

 

Bezpečný umývací proces je najdôležitejšou časťou pri práci detailera. Dôvodom je, aby si minimalizoval tvorbu nových škrabancov. Jednoducho nové škrabance NECHCEME!!!!

500 ml balenie ti vystačí na cca 20 umytí a to sa oplatí 

Lather prichádza s extra klzkou formulou, ktorá umožní, že sa bude tvoja umývacia rukavica s ľahkosťou kĺzať po laku. Povrchovo aktívne látky rozpúšťajú, bohatá pena doslova obalí všetky abrazívne častice, nalubrikuje ich a zdvihne z povrchu, čím sa maximalizuješ bezpečnosť a jednoduchosť opláchnutia. Lather je PH neutrálny už sa nemusíš báť, že sa ti naruší alebo zničí vrstva voskov, sealantov alebo inej ochrany, kde si strávil celý deň s ich nanášaním.

 

Auto Finesse Lather má aj veľmi šetrné riedenie. Napr. 500 ml balenie ti vydrží až na 20 umytí. Ale nezabudni, že keď budeš potrebovať väčšiu umývaciu silu, budeš, musieť pridať viac šampónu do vedra.

 

NÁŠ TIP: V umývacej fáze odporúčame využiť metódu dvoch vedier s ochrannou mriežkou a použite jemnú mikrovláknovú rukavicu.

Napísať recenziuHodnotenie: