Auto Finesse Iron Out 500 ml odstraňovač náletovej hrdze

Auto Finesse Iron OutAuto Finesse Iron Out je pH neutrálny odstraňovač železitých usadenín a silný čistič diskov. “Môže hrdza lietať ?”“Áno, môže !”Nie, nezbláznili sme sa, tzv. náletová hrdza je železitá usadenina, ktorá sa vo forme oranžových bodie..

15,50€
Bez DPH: 12,92€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF26178    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Auto Finesse Iron Out

Auto Finesse Iron Out je pH neutrálny odstraňovač železitých usadenín a silný čistič diskov.

 

“Môže hrdza lietať ?”

“Áno, môže !”

Nie, nezbláznili sme sa, tzv. náletová hrdza je železitá usadenina, ktorá sa vo forme oranžových bodiek lepí na karosériu a veľmi ťažko sa odstraňuje.

 

Odstraňovač železitých usadenín Auto Finesse Iron Out si efektívne a veľmi účinne poradí s touto kontamináciou. Gélová konzistencia zabezpečí dlhší čas  pôsobenia.

Špeciálna formula mení častice železa do rozpustnej formy a zbytky stačí jednoducho spláchnuť čistou vodou.

Áno, je to ten čistič, ktorý pri reakcii sfialovie

PH neutrálny Iron Out  je ideálny aj ako silný čistič veľmi znečistených diskov, rozpúšťa brzdný prach a usadené nečistoty. Je vhodný na úplne všetky povrchy, vrátane plastov, gumy a pri čistení diskov sa nemusíš sa báť Iron Out použiť aj na exkluzívne, leštené a inak povrchovo upravené disky. 

 

NÁŠ TIP: Pri bežnom čistení siahni po nekyselinovom čističi diskov Auto Finesse Imperial . Iron Out si nechaj na silnejšie znečistenie alebo dekontamináciu.

Napísať recenziuHodnotenie: