Auto Finesse Ceramic 500 ml SiO2 vosk v spreji

Auto Finesse Ceramic Spray WaxDoprajte svojmu laku alebo WRAP fólii okamžitý hlboký lesk, extrémne správanie voči vode a ochranu tvrdej vrstvy SiO2 pomocou Ceramic Spray Wax – super pokročilý vosk novej generácie, ktorý možno naniesť iba striekaním a..

26,75€
Bez DPH: 22,29€
Dostupnosť: Na objednávku
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF36303    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Auto Finesse Ceramic Spray Wax

Doprajte svojmu laku alebo WRAP fólii okamžitý hlboký lesk, extrémne správanie voči vode a ochranu tvrdej vrstvy SiO2 pomocou Ceramic Spray Wax – super pokročilý vosk novej generácie, ktorý možno naniesť iba striekaním a utierkou.

Táto pokročilá receptúra ​​na báze SiO2, vyvinutá na profesionálnej úrovni, sa okamžite spája a vytvára hladkú, lesklú a ultra hydrofóbnu vrstvu pre odolnú keramickú ochranu a hlboký žiarivý lesk auta.

Coatingy SiO2 sú založené na oxide kremičitom (silica), hlavnej zložke, ktorú nájdete v skle. Táto chemická zlúčenina sa viaže na povrchy a vytvára tvrdú vrstvu, ktorá je nepriepustná pre vlhkosť. Na molekulárnej úrovni nová vrstva SiO2 vyhladzuje mikroskopické priehlbiny v laku alebo vinyle a zanecháva dokonale vyrovnanú hydrofóbnu bariéru, ktorá je úplne hladká a neposkytuje molekulám vody a nečistôt nič, na čo by sa mohli držať. Vďaka týmto pokročilým vlastnostiam sa voda jednoducho z povrchu odlepí a častice sa nebudú môcť prilepiť. Namiesto toho akékoľvek nečistoty buď skĺznu, alebo jednoducho sadnú na vrchnú časť keramickej vrstvy, čím sa vozidlo oveľa ľahšie čistí pri ďalšom údržbovom umývaní.

A to nie je všetko. Pretože coatingy SiO2 sú navrhnuté tak, aby boli dokonale číre, svetlo môže bez prekážok prechádzať cez vrstvu farby a potom sa rovnomerne odrážať späť do oka bez difrakcie v rôznych smeroch, čo dáva vzhľad oveľa hlbšieho a lesklejšieho povrchu.

Kombináciou týchto jedinečných vlastností je produkt na báze SiO2 schopný udržať akékoľvek vozidlo dlhšie vyzerať lepšie, čo z neho robí úžasnú voľbu pre odolnú ochranu laku v každom ročnom období.

Ceramic Spray Wax je nielen ideálny na pridanie rýchlej a dlhotrvajúcej ochrany SiO2, ale môže sa použiť aj ako udržiavacia prísada pre predtým aplikované keramické nátery. Trocha vždy zaberie dlhú cestu pri každej aplikácii – jednoducho nastriekajte približne polovicu panelu naraz, rozotrite a vyleštite do vysokého lesku.

• Neaplikujte na priamom slnku alebo extrémnych teplotách.

• Skladujte vždy vo zvislej polohe.

Napísať recenziuHodnotenie: