Auto Finesse Aqua Coat 500 ml SiO2 sealant

Auto Finesse Aqua Coat Hydrophobic rinse aidAuto Finesse Aqua Coat je revolučná ochrana v spreji na báze SiO2. Ponúka okamžitú ochranu celej karosérie.Aká je najrýchlejšia ochrana karosérie na svete? Jednoznačne Kremičitý Sealant Auto Finesse Aqua Co..

17,50€
Bez DPH: 14,58€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF34903    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Auto Finesse Aqua Coat Hydrophobic rinse aid

Auto Finesse Aqua Coat je revolučná ochrana v spreji na báze SiO2. Ponúka okamžitú ochranu celej karosérie.


Aká je najrýchlejšia ochrana karosérie na svete? Jednoznačne Kremičitý Sealant Auto Finesse Aqua Coat!

Špeciálne navrhnutá formula Aqua Coatu dodá okamžité hydrofóbne vlastnosti všetkým vonkajším povrchom. Vďaka prímesi SiO2 (oxid kremičitý) bude povrch ochránen na 2-3 mesiace.

 

A prečo sme v úvode písali, že je Aqua Coat najrýchlejšia ochrana?! Auto stačí poriadne umyť, na mokrý povrch nastriekať zopár strekov na každý panel a silou tlakovej wapky dokonale opláchnuť.  Skvelý odvod vody uvidíš okamžite. Lak dostane vyšší lesk a zostane ochránený.

 

Vôbec pritom nezáleží, či je auto predtým ochránené voskom alebo inou ochranou, alebo dokonca neochránený lak. Auto Finesse Aqua Coat je vždy pripravený a už nariedený na aplikáciu.

 

NÁŠ TIP: Nenanášaj príliš veľa produktu a hlavne nenechávaj Aqua Coat príliš dlho na povrchu, predídeš prípadným šmuhám na laku.Napísať recenziuHodnotenie: