Auto Finesse Oblitarate Gel 500 ml odstraňovač asfaltu a lepidiel

AUTO FINESSE OBLITERATE GEL TAR & GLUE REMOVERGélový odstraňovač asfaltu a lepidiel účinne a šetrne odstraňuje asfalt, lepidlá a živicu zo všetkých povrchov karosérie. Určite ste sa už neraz stretli s čiernymi bodkami na karosérii alebo diskoch, príp..

14,08€ 17,60€
Bez DPH: 11,73€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF35876    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

AUTO FINESSE OBLITERATE GEL TAR & GLUE REMOVER

Gélový odstraňovač asfaltu a lepidiel účinne a šetrne odstraňuje asfalt, lepidlá a živicu zo všetkých povrchov karosérie.

 

Určite ste sa už neraz stretli s čiernymi bodkami na karosérii alebo diskoch, prípadne zbytky od nálepiek alebo prilepená živica zo stromov, ktoré sa jednoducho nedali umyť.

 

ObliTARate Gel je výnimočne účinný prípravok na báze rozpúšťadiel navrhnutý tak, aby rozpustil odolné, lepkavé nečistoty (komtaminanty) pri kontakte. Zámerne sme použili slovo “kontaminant” a vy ste už určite počuli o dekontaminácii karosérie. ObliTARate Gel je tiež vhodný na odtránenie továrenských ochranných voskových náterov, zvyškov starých nálepiek, nálepiek a odznakov a dokonca aj presprejov.

Je to fáza pred leštením alebo aplikovaním rôznych druhov ochrán karosérie.

 

Obliterate radíme k tzv. chemickej dekontaminácii a odporúčame ho použiť pred clayovaním, aby ste odstránili čo najviac kontaminácie.

 

NÁŠ TIP: Väčšinu nečistôt tohto druhu dokážete odstrániť bezdotykovo. Pri silnejšom znečistení použite mikrovlákno na rozrušenie nečistôt.

Navod na použitie:

Umy a vysuš karosériu. Nanes gél na aplikátor alebo mikrovláknovú utierku. Ponatieraj časti karosérie alebo diskov a nechaj pôsobiť.

Mikrováknom pozotieraj rozpustené nečistoty. Opláchni karosériu.

Napísať recenziuHodnotenie: