Auto Finesse Hide Cleanser 250 ml čistič na kožu

Čistič na kožu Auto Finesse Hide CleanserAuto Finesse Hide Cleanser je moderný, účinný a veľmi efektívny čistič kože. Hide Cleanser je veľmi jemný, na glycerínovej báze založený čistič pre všetky typy a farby koženého čalúnenia. Jeho vyvážené zloženi..

9,50€
Bez DPH: 7,92€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF33651    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Čistič na kožu Auto Finesse Hide Cleanser

Auto Finesse Hide Cleanser je moderný, účinný a veľmi efektívny čistič kože.

 

Hide Cleanser je veľmi jemný, na glycerínovej báze založený čistič pre všetky typy a farby koženého čalúnenia. Jeho vyvážené zloženie dokonale vyčistí kožu, preniká priamo do pórov a je schopný doslova vytiahnuť nečistoty, škvrny a mastnotu. Poradí si aj s farebnými škvrnami od jeansov, šmuhami od topánok a inými odolnými nečistotami.

 

Auto Finesse Hide Cleanser je vhodný na všetky typy semi-anilínových a anilínových (Nappa) druhov koženého čalúnenia. Na rozdiel od konkurenčných čističov po vyčistení nezostáva koža suchá. Povrch zostane vláčny a prirodzene matný. Po vyčistení kože odporúčame použiť kondicionér Auto Finesse Hide Conditioner, ktorý kožu vyživí a výrazne predĺž životnosť koženého čalúnenia.

 

Auto Finesse Hide Conditioner z teba spraví profesionála v čistení koženého čalúnenia. Je úplne jedno či si úplný začiatočník alebo profesionál, perfektný výsledok je zaručený.

 

NÁŠ TIP: Na rozrušenie nečistôt použi detailingový stetec alebo jemnú kefku na kožené čalúnenie. Snaž sa kožu veľmi nepremočiť a nechajte ju vysušiť pred aplikáciou Auto Finesse Hide Conditioner.

Napísať recenziuHodnotenie: