Auto Finesse Finale Honey and Milk 500 ml quick detailer

Auto Finesse Finale Honey Quick Detailer Auto Finesse Finale honey je rýchly, na vodnej báze založený detailingový sprej s vyšším obsahom karnauby, oproti klasickému Finale, Nezanecháva šmuhy a škvrny pri aplikácii v horúcom, studenom ani vlhkom pros..

12,58€ 14,80€
Bez DPH: 10,48€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF25282    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

Auto Finesse Finale Honey Quick Detailer

 

Auto Finesse Finale honey je rýchly, na vodnej báze založený detailingový sprej s vyšším obsahom karnauby, oproti klasickému Finale, Nezanecháva šmuhy a škvrny pri aplikácii v horúcom, studenom ani vlhkom prostredí.

 

Auto Finesse Finale je rýchly sprejový vosk vhodný na všetky exteriérové povrchy. Obsahuje triedu T1 karnaubského vosku. Finale odstraňuje ľahké znečistenie, stopy po vode, odtlačky prstov laku, plastov, skla a chrómu. Vyniká jednoduchou aplikáciou a pomáha udržať perfektný vzhľad vášho auta medzi voskovaním a výrazne ti pomôže pri sušení. Ľudia milujú jeho sladkú vôňu kokteilovej čerešne a teplý lesk karnaubského vosku.

Bez detaileru nie si detailer

Rýchly detailer Auto Finesse Finale obsahuje rovnakú triedu T1 karnaubského vosku, ako všetky tuhé vosky od Auto Finesse a spolu s vysoko lubricitnou emulziou zamedzí tvorbe nových škrabancov, čo z neho robí ideálny quick detailer na pravidelné doplňovanie vysoko kvalitných voskových vrstiev.

Auto Finesse Finale odporúčame v spojení s mikrovláknovými utierkami Auto Finesse Primo a Ultra Plush.

 

Finale Honey doslova zdokonaľuje všetko úsilie a čas strávený v predchádzajúcich detailingových fázach.

 

NÁŠ TIP: Nastriekaj Finale na umyté, ešte vlhké auto a pomocou sušiaceho uteráka vysuš karosériu. Sušenie bude rýchlejšie a bez šmúh.

Napísať recenziuHodnotenie: