Auto Finesse Eliminator 250 ml pasta na rúčné leštenie

AUTO FINESSE ELIMINATOR SCRATCH REMOVER 250 MLAuto Finesse Eliminator je pokročilá leštiaca pasta, ktorá odstráni defekty laku pomocou ručného leštenia. Táto pokročilá leštiacia zmes je navrhnutá na ručné leštenie, odstraňuje jemné škrabance , účinne..

14,72€ 18,40€
Bez DPH: 12,27€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF36306    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

AUTO FINESSE ELIMINATOR SCRATCH REMOVER 250 ML

Auto Finesse Eliminator je pokročilá leštiaca pasta, ktorá odstráni defekty laku pomocou ručného leštenia.

 

Táto pokročilá leštiacia zmes je navrhnutá na ručné leštenieodstraňuje jemné škrabance , účinne odstraňuje defekty laku a zanecháva za sebou vysoko lesklý povrch bez škrabancov.

Eliminator Scratch Remover je vhodný na všetky typy lesklých farieb. Nikdy nelešti matné laky! Je vybavený špeciálnymi zmenšujúcimi sa abrazívami, vďaka čomu je ideálny na ručné použitie. Na mikroskopickej úrovni sa tieto brúsne leštiace častice navzájom zrážajú, ľahko sa rozpadajú a vytvárajú jemnejšie a jemnejšie brúsivá, keď sú opracovávané. Na rozdiel od tradičnej zmesi, ktorá si vyžaduje strojovú leštičku na efektívne dočistenie, Eliminator bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa ľahko rozbil a pracoval po celej dĺžke s minimálnym tlakom.

Výborná leštiaca pasta na ručné leštenie

Vďaka tomu je dokonalým riešením na odstraňovanie škrabancov na nárazníkoch, odierania obloženia spôsobeného živými plotmi a cielené odstraňovanie škrabancov na menších, nepohodlnejších miestach, ako sú napr. pod kľučkami dverí, priehlbiny a iné ťažšie dostupné miesta.

 

Namiesto odstraňovania samotného defektu Eliminator funguje tak, že odstraňuje oblasť okolo škrabanca, až kým nedosiahne dno, čím defekt efektívne zmizne a zanechá za sebou vrstvu hladkého, lesklého číreho laku.

 

NÁŠ TIP: Pred použitím Eliminárora odporúčame spraviť dekontamináciu povrchu. Produkty nájdeš TU

Napísať recenziuHodnotenie: