Auto Finesse Aroma Billberry 250 ml osviežovač vzduchu

AUTO FINESSE AROMA SPRAY Auto Finesse Aroma Spray je osviežovač do auta, ktorý ponúka dlhotrvajúcu vôňu vďaka čomu je ideálnou voľbou na udržanie sviežej vône interiéru auta. Auto Finesse Aroma Spray nielenže dodá tvojmu autu príjemnú vôňu, a tiež ..

10,71€ 11,90€
Bez DPH: 8,93€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Auto Finesse     Kód produktu: AF30334    

Tovar posielame do 48 hodín


Značky od overených výrobcov


Šetrné k vášmu autu a k prírode


Doprava zdarma pri nákupe nad 100 eur

AUTO FINESSE AROMA SPRAY

Auto Finesse Aroma Spray je osviežovač do auta, ktorý ponúka dlhotrvajúcu vôňu vďaka čomu je ideálnou voľbou na udržanie sviežej vône interiéru auta.

Auto Finesse Aroma Spray nielenže dodá tvojmu autu príjemnú vôňu, a tiež pomôže osviežiť interiér. Jeho zloženie na vodnej báze umožňuje, aby sa vôňa šírila rovnomerne a efektívne iba jedným streknutím bez negatívnych vplyvov na citlivé plasty interiéru. Sprej je navrhnutý tak, aby eliminoval zatuchnuté pachy a nahradil ich sviežou a čistou vôňou. Použitím spreja Auto Finesse Aroma Spray si môžeš vychutnať pocit sedenia v úplne novom aute s "fresh" čalúnením, čistými sedadlami a kobercami. Celkovo je tento osviežovač do auta spoľahlivým a efektívnym produktom na udržanie príjemnej atmosféry v tvojom aute.

NÁŠ TIP: Vôňu nastriekaj do čerstvo povysávaných kobercov.


Napísať recenziuHodnotenie: